Multihlor 200g 3kg

120,37 zł
Brutto

Wolno rozpuszczające się tabletki chlorowe zawierające trzy składniki służące do dezynfekcji wody basenowej, jej klarowania oraz wspomagania w walce z glonami.

Ilość
W magazynie

 

100% Bezpieczna płatność on-line

 

Szybka i wygodna wysyłka kurierem

 

14 dni na zwrot


Specyficzne kody

related products

Typi non habent claritatem insitam est usus legentis in iis qui facit eorum claritatem.

16 produktów w tej samej kategorii

Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram anteposuerit litterarum formas.

Płyn do regulacji ph wody Calcid Minus 15% 1l

16,26 zł

Preparat Calcid Minus jest płynnym preparatem do obniżania pH wody w basenach kąpielowych.

Może być stosowany w zalecanych stężeniach z innymi środkami do utrzymywania czystości basenów. Preparat Calcid Minus nie zawiera jonów chlorkowych.

Sposób użycia: Odczyn pH wody basenowej powinien wahać się w granicach od 7,0 do 7,4. Każde odchylenie od tego poziomu powoduje osłabienie działania stosowanych środków dezynfekcyjnych, podrażnienie spojówek, podrażnienia skóry, korozję elementów metalowych, itp. W celu obniżenia pH o 0,1 jednostki należy użyć 100 ml preparatu Calcid Minus na każde 10 m3 wody.  Preparat można dozować za pomocą automatycznej stacji dozującej. W basenach przydomowych bez automatycznej stacji dozowania roztwór wodny preparatu Calcid Minus należy wlać bezpośrednio do basenu w pobliżu dopływu wody, w czasie gdy w basenie nie ma kąpiących się osób.

Zalecana dawka wynosi 35 g na 1 m3 (1 000 l) świeżej wody.

Witamina do klarowania wody Lazur C 1L

27,64 zł

Witamina C w płynie, dedykowana do basenów kąpielowych.

  • na problem z żelazem (żółtą wodą) w basenie
  • opakowanie 0,5L na 10000 L wody

Zastosowanie: Produkt na basie witaminy C klaruje zazielenioną  wodę w basenach kąpielowych, przywraca jej naturalny piękny kolor. Należy stosować w przypadku pojawienia się brunatnego zabarwienia wody. Produkt bezpieczny i nietoksyczny.

Sposób użycia: ilość środka należy dostosować do zanieczyszczenia wody w basenie, najczęściej stosowaną dawka to 50 ml preparatu na 1 m3 wody. Odmierzoną dawkę, przy włączonym filtrze, wlać bezpośrednio do basenu. Następnie należy odczekać długość jednego cyklu filtracyjnego (pełna filtracja wody przez pompę z filtrem, czas zależy od wydajności pompy i wielkości basenu). W razie niezadowalającego efektu czynność powtarzać do momentu uzyskania krystalicznej wody. Koniczna dla efektu krystalicznej wody ilość preparatu jest zależna od stężenia związków żelaza w wodzie.

Powrót do góry