• Nowy

Bimore Biostymulator

348,00 zł
Brutto

Biimore jest naturalnie uzyskiwanym ultrawydajnym biostymulatorem, powstałym w wyniku fermentacji melasy z trzciny cukrowej przez bakterie corynebacterium glutamicum. Poza użyciem tego unikalnego szczepu bakterii i naszego zrównoważonego ekologicznie surowca, do produkcji preparatu Biimore wykorzystujemy wyjątkowe metody, które opracowano specjalnie pod kątem rolnictwa.

Opakowanie:
  • 0,25ml
Ilość
W magazynie

 

100% Bezpieczna płatność on-line

 

Szybka i wygodna wysyłka kurierem

 

14 dni na zwrot

Biimore to ultrawydajne i zrównoważone rozwiązanie polecane dla szerokiej gamy upraw. Już bardzo mała dawka Biimore wystarczy, aby uwolnić cały potencjał upraw i umożliwić rolnikom osiąganie plonów najwyższej jakości przy maksymalnej produktywności.

3 cechy, dzięki któreym Biimore jest tak wyjątkowy

1- Ultrawydajność

Biimore charakteryzuje się ultrawydajnym trybem działania, co pozwala na stosowanie go w wyjątkowo niskich dawkach. W zależności od uprawy wahają się one od 25 do 200 ml/ha, przy czym optymalna dawka dolistna wynosi zazwyczaj 20 – 40 ml/100 l wody.
Skuteczność tak dawek Biimore jest wprost oszałamiająca, a uzyskane rezultaty są tego wyraźnym dowodem!

2 – Unikalne połączenie związków pierwszorzędowych z drugorzędowymi

Biimore działa tak dobrze dzięki unikalnemu połączeniu związków pierwszorzędowych z drugorzędowymi. Charakter tego połączenia jest tak niepowtarzalny, jak linie papilarne. Inne produkty obecne na rynku czasami wyglądają podobnie, ale w żadnym z nich nie ma tego unikalnego połączenia związków pierwszorzędowych i drugorzędowych, które stanowi o unikalności produktu Biimore.
Niewiarygodna wydajność preparatu Biimore jest uwarunkowana działaniem m.in. kwasu chinowego i piroglutaminowego oraz trehalozy. Ale to nie wszystko, gdyż Biimore zawiera dużo innych aminokwasów białkowych, a także witamin i cukrów.

3 – Specjalny szczep bakterii i wyjątkowy proces produkcji

Biimore to wynik unikalnego połączenia działań wyselekcjowanego szczepu Corynebacterium glutamicum na złożonej, zrównoważonej pożywce na bazie melasy z trzciny cukrowej typu A i specjalnego procesu produkcji opracowanego przez firmę Tradecorp. W efekcie uzyskano ten wyjątkowy produkt.  Zmiana nawet niewielkiego fragmentu tego procesu spowodowałaby wytworzenie innej kombinacji związków pierwszorzędowych z drugorzędowymi, co z kolei wpłynęłoby na unikalną specyfikę produktu i Biimore nie byłby już tym, czym jest!


Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Etykieta

biimore

Pliki do pobrania (4.22KB)
Powrót do góry