Sposoby wysyłki, formy transportu

KURIER

Paczka gabaryt 140cm x 60cm x 60cm

Kurier

Pobranie + 7 zł

 

Przesyłka paletowa

Paletowa

Pobranie + 7zł

 

POCZTA POLSKA

Przesyłka pocztowa Priorytet - za pobraniem

Poczta Polska Pobranie

 

Przesyłka pocztowa Priorytet - zwykła

Poczta Polska Zwykła

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Płatności

  • Płatność przy odbiorze

Sprzedaż nasion - informacja

UWAGA: Ze względu na specyfikację handlu nasionami jako żywym materiałem roślinnym oraz na przepisy regulujące obrót materiałem siewnym, nasiona niektórych odmian mogą być okresowo niedostępne z powodu badań fitosanitarnych, wycofywania niektórych odmian z obrotu lub chwilowym brakiem towaru na magazynie. Po złożeniu zamówienia w przypadku braku jakiejś pozycji skontaktujemy się z państwem i ustalimy warunki wysyłki częściowej lub wstrzymamy się z wysyłką do skompletowania pełnego zamówienia.  W przypadku całkowitego wycofania odmiany z rynku polecimy zamiennik lub anulujemy zamówienie. *(dotyczy znikomej ilości odmian w sklepie)

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OD 3 DO 5 DNI ROBOCZYCH

Zwrot towaru

Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki (zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta"). Szczegóły w regulaminie sklepu.

Powrót do góry