Ogórek

Aktywne filtry

Ogórek Midi Mewa F1

2 024,00 zł -13% 1 760,88 zł

Mewa F1 czas uprawy od połowy grudnia do jesieni. , intensywny połysk, bez tendencji do jaśnienia. Długie międzywęźla, bardzo silna regeneracja , średniej wielkości liście. Najwcześniejsze nasadzenia oraz jesienne. Proponowana również do produkcji doświetlanych. Szczególnie dobre wyniki w systemie wysokiego drutu-opuszczanym.

Owoce:

20-22 cm

Ogórek Monisia F1

261,22 zł -7% 242,94 zł

Monisia F1 daje wysoki plon wczesny i całkowity. Owoce stanowią doskonały produkt na świeży rynek oraz do przetwórstwa (kwaszenie, konserwowanie). Uprawiając odmiany ogórków partenokarpicznych w gruncie, w porównaniu do odmian ogórków o przewadze kwiatów żeńskich producenci mają pewność, że będą one plonowały stosunkowo wcześnie – ogórki partenokarpiczne znacznie wcześniej wchodzą w owocowanie Owoce ich są o lepszej jakości owoców i większym wyrównaniu plonów – owoce odmian partenokarpicznych nie przerastają w takim tempie, jak owoce odmian o przewadze kwiatów żeńskich. 

Ogórek Nadusha Mix F1

37,95 zł -7% 35,30 zł

 Nadusha Mix F1 to odmiana do uprawy gruntowej, przeznaczona do kwaszenia i konserwowania. Wyższy niż u innych odmian procent kwiatów żeńskich sprawia, że odmiana Nadusha gwarantuje bardzo duży plon oraz doskonałą jakość owoców. Rośliny średniego wzrostu cechują się dobrą zdrowotnością oraz wysokimi zdolnościami regeneracyjnymi podczas zbioru. Odmiana niepodatna na parcha dyniowatych. Cechuje się wysoką odpornością na mączniaka prawdziwego oraz wirus mozaiki ogórka.

 

Norma wysiewu:

około 50-60 tys./ha co odpowiada wadze około 1,8-2,4 kg/ha.

Powrót do góry