Papryka czerwona

Aktywne filtry

Papryka Abakara

330,38 zł

Abakara F1 to doskonała jakość owoców, brak uszkodzeń spowodowanych intensywnym nasłonecznieniem równomierne rozłożenie owoców na roślinie, ograniczone zakleszczanie owoców owoce przetrzymane na roślinie nie tracą wysokiej jakości silny wigor, mocny system korzeniowy, zdecydowanie mniej wypadów na słabych stanowiskach.

Odporności:

HR: Tm: 0-3, IR: Lt / M / TSWV: 0 / Mi Uwagi: wysoki całkowity plon handlowy

Masa owocu:

190 - 240g

Papryka Aifos F1

564,60 zł -7% 525,08 zł

Aifos F1 to odmiana polecana szczególnie dla producentów uprawiających paprykę na potrzeby supermarketów i na eksport. W polskich warunkach uprawy, ze względu na większe owoce z pierwszych zbiorów, owoce tej odmiany doskonale nadają się również do bezpośredniego zaopatrzenia rynku średniej wielkości (10 x 10 cm), 3-,4-komorowe, z długą i mocną szypułką. Mają gruby miąższ – do 10 mm. Łatwo i szybko przebarwiają się do intensywnie czerwonej barwy i ze względu na wyrównany kształt owoców bardzo dobrze się układają i prezentują w opakowaniach kartonowych. Skórka na owocach jest odporna na drobne spękania. Są twarde i po zbiorze długo zachowują jędrność, co pozwala dłużej je transportować.

PAPRYKA CARSON 1000N

560,85 zł

PAPRYKA CZERWONA CARSON F1 JEST HOLENDERSKĄ ODMIANĄ ŚREDNIOWCZESNĄ O BARDZO DŁUGIM OKRESIE ZBIORU. TWORZY WYRÓWNANE OWOCE O MASIE OK. 250-260 G.

- POLECANA DO UPRAWY W TUNELACH

- BARDZO SILNY WIGOR ROŚLINY, ŚREDNIO OTWARTY POKRÓJ

Powrót do góry