DEZACID GM 5L
DEZACID GM 1L

DEZACID GM

42,00 zł
Brutto

Silnie dezynfekujący preparat AKTYWNY WOBEC PTASIEJ GRYPY I RAKA BAKTERYJNEGO POMIDORA . ZASTOSOWANIE: dezynfekcja szklarni, pieczarkarni, kurników itp....

Opakowanie:
  • 1L
  • 5L
  • 10 L
Ilość
W magazynie

 

100% Bezpieczna płatność on-line

 

Szybka i wygodna wysyłka kurierem

 

14 dni na zwrot

Silnie dezynfekujący preparat AKTYWNY WOBEC PTASIEJ GRYPY I RAKA BAKTERYJNEGO POMIDORA Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe i aldehyd glutarowy. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach. 

Jest preparatem stosowanym w produkcji pieczarek i ogrodnictwie. Szerokie spektrum działania preparatu pozwala na skuteczną dezynfekcję (bakterio i wirusową) w pieczarniach i szklarniach. Produkt może również być stosowany do dezynfekcji transportu produktów spożywczych.

Dezacid GM należy do preparatów bezpiecznych zarówno dla człowieka jak i środowiska. Należy do preparatów ulegajacych całkowitej biodegradacji.

Zawiera: aldehyd glutarowy, chlorek IV-rzędowej soli amonowej, i inne substancje wspierające.Sposób stosowania

Preparat Dezacid GM stosuje się w formie roztworów wodnych:

  1. Opryskiwanie: zalecane stężenie cieczy roboczej 0,5% do 2%. Zużycie roztworu roboczego w zależności od rodzaju powierzchni 200ml do 400ml na 1m2. Wymagany czas kontaktu od 1 do 2 godzin.
  2. Zamgławianie:
    • Termiczne: 1l do 2l Dezacid GM na 1000ml. Wymagany czas kontaktu od 2 do 4 godzin.
    • Na zimno: 1l do 2l Dezacid GM na 1000ml. Wymagany czas kontaktu od 2 do 4 godzin.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę rejestracyjną oraz stosować się do jej zapisów. Środki ochrony roślin mogą być kupowane tylko przez osoby pełnoletnie. Wymogiem do zakupu oraz stosowania jest posiadanie ważnego szkolenia opisanego w art. 28 ustawy z dnia 8 marca 2013 rokuo (Dz. U. 2013, poz. 455) o środkach ochrony roślin. Nie spełnienie wyżej wymienionych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Akceptacja regulaminu jest jednoznaczna z potwierdzeniem pełnoletności oraz posiadaniu wymaganego szkolenia.


Specyficzne kody

10 produktów w tej samej kategorii

Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram anteposuerit litterarum formas.

Powrót do góry